Szkołę prowadzi
Powiat Mikołowski
znajdź nas na
Facebooku
dodane 1 październik 2018r., godz.: 09:37 przez Damian Łyko

Uczniowie ZSP w Ornontowicach najlepsi na szlaku Wydrukuj

 

          28. 09. 2018 osiemnastoosobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach wzięła udział w XX Powiatowym Złazie Górskim Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Mikołowskiego pod patronatem Starosty Powiatu Mikołowskiego.

 Młodzież naszej szkoły pod bacznym okiem opiekunów, Pani Agaty Kurek oraz Pani Ewy Wiaterek, pokonywali trasę szlakiem czerwonym, niebieskim oraz żółtym z Bystrej- Koziej Góry przez Kołowrót, Szyndzielnię, by dotrzeć na metę schroniska PTTK Dębowiec.

 Trasa nie była łatwa, szczególnie szlak  żółty  prowadzący do schroniska PTTK Szyndzielnia, ale dzięki zapasom słodyczy zgromadzonych w plecaku Pani Ewy Wiaterek, skrupulatnemu pilnowaniu czasu zbiórek po wszelkich odpoczynkach przez Panią Agatę Kurek oraz olbrzymiej motywacji, którą dostarczała Nam piękna pogoda, dotarliśmy uśmiechnięci, cali zdrowi do mety.

Jak każdego roku, w finalnym etapie złazu górskiego, zostaliśmy poczęstowani ciepłym posiłkiem, a także  mieliśmy możliwość sprawdzenia swoich sił w licznych konkurencjach. Jedną z nich było „przeciąganie liny”. Młodzież z ZSP w Ornontowicach pokonując wszystkie szkoły Powiatu Mikołowskiego zajęła I miejsce i została nagrodzona atrakcyjnymi nagrodami.

Dziękujemy Naszym uczniom za godne reprezentowanie szkoły, za ich wzorową postawę, zaangażowanie i wytrwałość w pokonywaniu górskiej trasy.

Do zobaczenia za rokJ

 

Załączone zdjęcia:

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach
Wszelkie prawa do materiałów na tej stronie zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Fonet & pkwiecien.pl

Zanotowaliśmy już
2077150
odwiedzin!